Upominki MADE IN POLAND, z bursztynem bałtyckim, węglem i solą kamienną

Nasza pracownia wykonuje upominki MADE IN POLAND z bursztynem bałtyckim, upominki z elementami bursztynu i węgla,  z samym węglem oraz z solą kamienną typu halit lub himalajską. Są to oryginalne, starannie wykonane nietuzinkowe upominki biznesowe oraz prezenty dla wyjątkowej osoby. Bursztyn bałtycki, zwany także bałtyckim złotem, pochodzi z okolic Mierzei Helskiej oraz Mierzei Wiślanej. Bursztyn jest kopalną żywicą powstałą około 40 mln lat temu natomiast wykorzystany w tworzeniu upominków węgiel ma ponad 300 mln lat. Węgiel jest lakierowany i zabezpieczony przed brudzeniem.

Podobnie jak bursztyn i węgiel, sól jest cennym darem natury. Ułatwia nam życie każdego dnia. W naszej pracowni wykorzystujemy sól także do tworzenia upominków. Nasza sól pochodzi z okolic Wieliczki.

Ekskluzywna biżuteria a także inne upominki wytwarzane z bursztynu, węgla i soli są bardzo cenione na świecie.

Każdy egzemplarz upominków z bursztynem bałtyckim, węglem lub solą jest niepowtarzalny. Przy ilościach od 10 sztuk – rabat.

Nasze upominki pakujemy w eleganckie pudełeczka. Do każdego upominku możemy dodać certyfikat autentyczności. Cena certyfikatu jest uzależniona od ilości upominków. Na certyfikacie umieszczamy logo firmy oraz informacje o upominku. Napisz do nas. Zapytaj o cenę.

Wyświetlanie 1–12 z 26 wyników