Smycze reklamowe i promocyjne

Nasze smycze reklamowe produkujemy z wysokiej jakości materiałów. Gwarantujemy wykonanie praktycznych i trwałych smyczy w dobrej cenie.

Produkujemy smycze w szerokości od 10 do 25 mm, z nadrukiem z jednej lub z obu stron. Najbardziej ekonomicznym produktem są smycze sublimacyjne. Wykonujemy także smycze żakardowe oraz sitodrukowe.

Wszystkie smycze reklamowe są standardowo wyposażone w karabińczyk typu rybka. Posiadamy także inne akcesoria do smyczy takie jak: uchwyty GSM, plastikowe łączniki, metalowe kółka, kolorowe szekle oraz odpinane złączki bezpieczeństwa w wielu kolorach.

W naszej ofercie znajdziesz smycze klasyczne przeznaczone głównie do biura oraz promocyjne smycze funkcjonalne.

Najbardziej popularne smycze funkcjonalne to smycze odblaskowe. Smycze odblaskowe zostały stworzone z myślą o bezpieczeństwie osób pracujących na zewnątrz oraz aktywnie spędzających czas, zarówno dorosłych i dzieci. Innym produktem także bardzo popularnym są krótkie smycze promocyjne typu brelok lub smycze na rękę. Smycze te wyposażone w kolorowe szekle, kółka i inne akcesoria.

Popularnym gadżetem firmowym są pasy do walizek, bagażu z nadrukiem sublimacyjnym. Pasy do walizek są świetnym gadżetem promocyjnym. Bardzo dobrze widoczne, wykonane z wysokiej jakości materiałów z zapięciem zabezpieczającym i co najważniejsze ze świetnie wyeksponowanym Twoim logo. Produkując smycze nie zapominamy także o naszych czworonożnych przyjaciołach. Mamy ofertę także dla nich –  smycze dla psów z Twoim logo.

Zobacz naszą ofertę. Zapytaj o cenę.

Wyświetlanie wszystkich 3 wyników